Ürün Gruplarımız

Şirket Profili

1996 yılında kurulan Laborteks., laboratuvar sektörüne daha iyi hizmet verebilmek amacı ile her zaman hizmet sektöründe en iyiyi ve kullanışlı olanı sunmayı hedeflemiştir.Hepsi kendi alanlarında uzman olan kadrosu, kaliteyi ve uygun malzemeyi pazarlamayı kendine amaç edinen Laborteks, .,  teknolojik gelişmelere açık, trendleri belirleyen kendi alanlarında profesyonel firmaları Türkiye de temsil eden "PAZARLAMA" firmasıdır.

Hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen satış anlayışı; belirli zamanlarda verilen eğitimlerle, çalışanların sürekli gelişimini sağlayan bir "HİZMET" firmasıdır. Laboratuvar dünyasında oluşan yenilikleri takip ederek, müşterilerine en iyisini sunan "SATIŞ" firmasıdır. Kısacası sizi, analizlerinizi ve laboratuvarınızı önemseyen Laborteks, . nin hedefi yerinde ve doğru satışlarla en iyi hizmeti sunabilmektir.

 

LABORTEKS Kurumsal Yapı

Laboratuvar sistemleri, Laboratuvar Cihazları ve Laboratuvar Sarf Malzemeleri olmak üzere Üç gruptan oluşmaktadır.

 

Laboratuvar sistemleri bölümünde; Laboratuvarın projelendirilmesi, dolap sistemlerinde doğru malzemenin seçimi ve tezgahların monte edilmesinin yanısıra, çeker ocak, steril kabin, terazi masası, güvenlik dolapları gibi konularda müşterilerle görüşerek ihtiyacı karşılayan sistemlerin kurulumundan sorumludurlar.

 

Laboratuvar cihazları bölümünde; ph metreden teraziye; Saf su cihazından su banyosuna kadar genel kimya laboratuvarında kullanılan her türlü cihazın satışı yapılmaktadır. Satış öncesinde, mutlaka kullanıcı ile görüşülerek analize uygun özellikte cihaz önerilmektedir.

 

Laboratuvar sarf malzemeleri bölümünde; Kalibrasyon sertifikalı veya sertifikasız cam malzemeler, analitik veya teknik kalitede kimyasallar, pens, spatül gibi metal ekipmanların satışı yapılmaktadır.

 

Vizyon;

Teknolojik gelişmelere açık, trendleri belirleyen kendi alanlarında profesyonel firmaları Türkiye de temsil etmek.

 

Misyon:

.  Müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen satış anlayışı ile etkin ve verimli bir şekilde hizmet etmek

·  Müşterilerimizin beklentilerinin hedeflenen ürün veya hizmete dönüşümlerini sağlayarak kalıcı memnuniyet

sağlamak

·  Müşteri ile iyi bir iletişim kurarak, müşteriye doğru bilgi vermek

·  Belirli zamanlarda verilen eğitimlerle, çalışanların sürekli gelişimini sağlamak

· Sürekli gelişim sürecinde, müşterilere yüksek standartlarda beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak

粉嫩公主酒酿蛋采用现代科学方法粉嫩公主酒酿蛋正品,经过7年超长周期的研发,设置出更加合理的配方配比丰胸产品,使得同样一杯酒酿蛋,粉嫩公主酒酿蛋的营养效果是传统手工酒酿蛋效果的三倍,而且即充即饮很方便产后丰胸,而传统手工酒酿蛋的制作很麻烦,效果也不怎么好,营养价值很少丰胸方法
Tüm Hakları Laborteks’e aittir. Copyright 2013